Přihlásit
 

C-Works - C-Works ASAP³

C-Works - C-Works ASAP³

Kód: CWASAP³
Výrobce: C-Works
Cena:132 499,00 Kč s DPH
ks

3D tiskárna pro stomatologii

Špičková tiskárna značky C-Works pro zubní ordinace i laboratoře s podporou a výrobou přímo v ČR. Zákazníci tak mají výjimečnou příležitost využít high-end výrobek české provenience a těžit tak z dostupné podpory v českém jazyce a v rychlé reakční době přímo od výrobce.

3D tisková technologie je založená na stereolitografii (SLA). Konstrukce tiskárny C-Works ASAP3 umožňuje použití různých druhů tiskových materiálů - jedná se tedy o tzv. „otevřenou“ tiskárnu.

LED 3D tiskárna C-WORKS ASAP3 je tiskárna s velmi vysokým rozlišením. Tisková plocha o rozměru 125×70×150 mm dovolí vytvářet i modely větších rozměrů. LED DLP(SLA) tisk je velmi využíván například při tisku prototypů, ale i pro licí modely,nebo tisk provizorní protetiky, implantačních šablon, splintů a samozřejmě ortodontických modelů.

Tiskárnu ASAP3 od jiných tiskáren odlišuje promyšlenost detailů ve smyslu ekonomiky provozu a spolehlivosti a trvanlivosti jednotlivých funkčních součástí. Nová technologie již nevyužívá DLP projektor, ale výkonnou LED diodu a disponuje také LCD displejem s vysokým rozlišením. Tato technologie není mechanicky složitá, a tudíž je velmi spolehlivá a bezúdržbová. Doba osvitu jedné vrstvy materiálu je velmi krátká, protože dochází k osvitu celé plochy najednou (na rozdíl od některých jiných tiskáren, které vykreslují vrstvu bod po bodu). Chytrý je i design vaničky na tiskovou pryskyřici. Rám je z téměř nezničitelné slitiny hliníku a vyměnitelná je jen krycí fólie. U jiných výrobců je nutno měnit celou vaničku. ASAP3 má trvanlivost fólie delší než životnost celé vaničky u jiných produktů a stojí zlomek jejich ceny.

Ekonomika provozu je jedna ze silných stránek této české tiskárny. Tiskárna funguje i bez připojení k PC. Data do ní pošlete přes Wi-Fi, LAN či přes USB disk. Součástí tiskárny je tiskový software, který je také zcela nově konstruován a je tak dobrý, že je nabízen i pro uživatele jiných tiskáren.

Technická data:

Přesnost tisku v ose Z:       0,015 mm
Standardní výška vrstvy:    0,050 mm/0,025 mm
Doba tisku jedné vrstvy:     6 - 8 s
Rychlost tisku:                    až 1 - 2cm / hod
Display:                              barevný dotykový 4,3"
Hmotnost::                          8 kg
Vnější rozměry tiskárny:     230 x 270 x 430 mm
Datové vstupy::                  USB flash disk, LAN, WIFI
Velik. tištěného předmětu: 125 x 70 x 150 mm

 

 


Soubory ke stažení:
ASAP3 - brožura CZ (14.8 MB)
ASAP3 - prohlášení o shodě CZ (445.3 kB)
C-Works ASAP3 - info CZ (432.9 kB)

Zeptejte se nás
Položky označené * jsou povinné.
Váše jméno:
* Váš email:
* Váš telefon:
* Váš dotaz:
Antispamová ochrana
*
Úvodní strana | Obchodní zástupci | Ke stažení | O firmě | Obchodní podmínky | Kontakt | Ceník
e-mail: office@flava.cz

Vyrobilo studio NetAction.cz